Матеріали на блозі БЕЗКОШТОВНІ! Якщо Вам вони сподобалися чи стали у нагоді - ВІДДЯЧТЕ, будь ласка, натиснувши на будь-який банер на цьому блозі! Цим Ви мені дуже допоможете, це і буде Ваша ПОДЯКА за мою роботу! Дякую Вам, що Ви користуєтесь моїми матеріалами!

Авторські вірші - Вільні читають українське

середу, 7 грудня 2022 р.

Хустка моя шовкова!

7 грудня – Всесвітній день української хустки, яка була і є одним з найважливіших елементів народного вбрання та невід’ємною частиною української культури. Другий рік поспіль українці відзначатимуть 7 грудня не лише День пам’яті святої великомучениці Катерини, але й Всесвітній День української хустки. 
Як виникла ідея святкувати День хустки?
 

Це свято ще дуже молоде – воно було впроваджене 7 грудня 2019 року. Ініціаторами виступили депутатка Вінницької обласної Ради Людмила Станіславенко, а також громадські діячки, представниці Клубу Успішних Жінок України та викладачки закладів вищої освіти. Жінки з різних куточків України взяли участь у флешмобі під назвою «Зроби фото з хусткою». Головною метою стало бажання об’єднати жінок різного віку, фаху та національності заради відродження та збереження українських звичаїв і традицій. (ДЖЕРЕЛО)

Ідея сподобалася всім, то ж цьогоріч ми приєднуємося до його святкування у ширшому складі, ніж минулого карантинного року:

- учителі-предметники та класні керівники і класоводи проводять із учнями відео-вікторини:


- яскраві флешмоби і унікальні селфі:









Зазирніть сьогодні у наш «квітник» - в хустку прагнуть вбратися навіть парубки!









Сьогодні прекрасна половина 1-Г класу вбрались в традиційний оберіг та символ жіночності – українську хустку. Адже саме сьогодні, 7 грудня, відзначають  Свято української хустки. Неймовірно красиві хустини в народному стилі білих, синіх, червоних, зелених кольорів уквітчали сьогодні  нашу школу.
Хустка - крила над батьківським краєм
Вона барви увібрала у себе усі
Зустрічайте це диво Вкраїни
Гарну хустку у всій пишній красі:
День української хустки святкує 10 А клас.
Хустка для українок – це не просто головний убір, це річ символічна, знакова, і є нашою культурною спадщиною. Хустка поєднувала жіночі покоління і передавалася як сімейна цінність від матері до дочки, це була родинна реліквія.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Vseosvita

Курси, вебінари, олімпіади. Портал «Всеосвіта».

#OneDrive Як завантажувати файли на цьому сайті

Дізнайся про своє майбутнє

Freelance gob